IT profesionál & moto, foto a video amatér

Představení

Práce

Pracuji jako technický konzultant v oblasti IP sítí a síťových řešení. Má práce spočívá v trpělivém vysvětlování této problematiky zákazníkům (co mají požadovat za služby a produkty) a obchodníkům (co vlastně prodávají). Specializuji se především na produkty Cisco Systems a Juniper Networks. V současné době pracuji ve společnosti ComSource. Pro další informace viz LinkedIn.

Záliby

I přes to, že má práce vyžaduje hodně cestování, tak se ze všeho nejraději toulám. Kdykoliv je to možné, přesedám z auta na motorku a objevuji nová místa či se vracím na ta oblíbená. Jinak ve volném čase nejčastěji relaxuji u pěší či moto turistiky, optimálně v nadmořských výškách nad 1000 metrů. Dále se věnuji amatérské fotografii a v poslední zkouším i video. Mé pokusy je možné vidět na Instagram a YouTube.

Sport

Negativní následky sedavého způsobu života se snažím eliminovat sportem. Přiznávám, že je to spíše z nutnosti, než že bych v něm nalezl nějaký další smysl života. Snažím se kombinovat chůzi, běh a bruslení tak, abych si splnil každodenní plán tělesné aktivity. Pro měření používám Garmin Fénix 3 HR. Pokud chcete poměřit síly, můj profil je na Garmin Connect.